HR DATA

 

Oferta

Aplikacja CHRONOS jest wynikiem długoletnich doświadczeń jej twórców w procesie zarządzania czasem pracy w jednostkach handlowych. Chronos to następca rozwiązań VBA „RTS” (real) i „Tempus” (OBI). Rozwiązania te doceniane przez użytkowników i instytucje kontrolne, działają od 2009 roku (15 tys. pracowników planowanych/rozliczanych co miesiąc).

CHRONOS to nowoczesne rozwiązanie (JAVA, Google Web Toolkit). Charakteryzuje się prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika. Zawiera wiele nowoczesnych funkcji, które skracają, automatyzują proces planowania i rozliczania czasu pracy. W aplikacji można zapisać preferencje pracowników, planować pracę w więcej niż jednej roli podczas jednego dnia pracy.

Aplikacja zawiera moduł optymalizacji procesu planowania czasu pracy z punktu widzenia zapotrzebowania na pracę. Moduł ten umożliwia dostosowanie obsady do planów (obrotu, produkcji) poprzez przeliczenie produktywności z uwzględnieniem danych historycznych. Umiejętne wykorzystanie modułu daje możliwości zwiększenia produktywności o co najmniej 5% z równoczesną poprawą jakości (w szczególności zwiększenia zadowolenia klientów). Przekłada się to na możliwość wygenerowania dodatkowych, niebagatelnych zysków dla przedsiębiorstw już w pierwszym okresie po wdrożeniu rozwiązania.

  • Aplikacja pilnuje przestrzegania reguł prawnych w systemie podstawowego i równoważnego czasu pracy (okres rozliczeniowy od 1 do 12 m).
  • Aplikacja dokonuje rozliczenia czasu pracy i oblicza należne dodatki.
  • Szereg elastycznych raportów pozwala śledzić proces zarządzania czasem pracy z niebywałą dokładnością i tworzyć porównania i benchmarkingi.